افزایش دادن انقلاب مسئولان عبدالله انقلابی

افزایش دادن: انقلاب مسئولان عبدالله انقلابی ایران مجموعه فعالیت سپاه انصارالمهدی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مهدی طارمی بهتر از لالیگایی‌های عربستان

به گزاش خبرآنلاین؛ دیروز خبر رسید که ۳ بازیکن عربستانی که سابقه حضور در تیم ملی این کشور را هم دارند طبق قرارداد فدراسیون فوتبال عربستان با فدراسیون فوتبال اسپا

مهدی طارمی بهتر از لالیگایی‌های عربستان

مهدی طارمی بهتر از لالیگایی های عربستان

عبارات مهم : لالیگا

آمار مهدی طارمی بهتر از بازیکنان عربستانی است که به لالیگا رفته اند.

به گزاش خبرآنلاین؛ دیروز خبر رسید که ۳ بازیکن عربستانی که سابقه حضور در تیم ملی این کشور را هم دارند طبق قرارداد فدراسیون فوتبال عربستان با فدراسیون فوتبال اسپانیا، به ۳ تیم لالیگایی پیوسته‎اند تا در این تیم ها تمرین و بازی کنند. البته چند بازیکن دیگر هم هستند که به تیم های دسته‎های پایین‎تر اسپانیا پیوسته‎اند ولی ۳ بازیکنی که در لالیگا بازی خواهند کرد سالم الدوساری، فهد الموالد و یحیی الشهری هستند. مرور کارنامه این ۳ بازیکن نشان می‎دهد که آنها در سطح بازی در لالیگا نیستند و بازیکنی مثل مهدی طارمی که به لیگ ستارگان قطر رفته و در الغرافه بازی خواهد کرد از نظر فنی یک سر و گردن بالاتر از آنهاست.

مهدی طارمی بهتر از لالیگایی‌های عربستان

سالم الدوساری از الهلال به ویارئال پیوسته هست. او در فصل اخیر در لیگ عربستان ۱۳ بازی جهت الهلال انجام داد و ۴ گل زد و یک پاس گل هم داد. فهد الموالد که از الاتحاد به لوانته رفته در این فصل ۱۱ بازی جهت تیمش انجام داده بود و او هم ۴ گل و یک پاس گل در کارنامه‎اش ثبت کرده بود. یحیی الشهری هم که از النصر به لگانس پیوسته در ۱۶ بازی این فصل ۴ گل جهت النصر زد و ۶ پاس گل هم به همبازیانش داد.

اما مهدی طارمی در این فصل ۸ بازی در لیگ برتر و سوپرجام کشور عزیزمان ایران انجام داد و در این مدت ۴ گل زد و ۳ پاس گل داد. عملکرد او از نظر آماری از هر لحاظ بهتر از هر ۳ بازیکن عربستانی است که به واسطه قرارداد بین فدراسیون‎های فوتبال عربستان و اسپانیا، شانس تمرین و بازی در لالیگا را پیدا کرده اند.

به گزاش خبرآنلاین؛ دیروز خبر رسید که ۳ بازیکن عربستانی که سابقه حضور در تیم ملی این کشور را هم دارند طبق قرارداد فدراسیون فوتبال عربستان با فدراسیون فوتبال اسپا

واژه های کلیدی: لالیگا | بازیکن | فوتبال | اسپانیا | اسپانیا | عربستان | بازیکنان | عربستانی | مهدی طارمی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz