افزایش دادن انقلاب مسئولان عبدالله انقلابی

افزایش دادن: انقلاب مسئولان عبدالله انقلابی ایران مجموعه فعالیت سپاه انصارالمهدی

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی ترامپ برجام را نابود می‌کند؟

المیادین در گزارشی راجع به تصمیم مهم رئیس‌جمهور آمریکا راجع به توافق هسته‌ای کشور عزیزمان ایران نوشت که روز سیزدهم ژانویه جاری، تاریخ مهمی در مسیر توافق هسته‌ای

ترامپ برجام را نابود می‌کند؟

ترامپ برجام را نابود می کند؟

عبارات مهم : ایران

المیادین در گزارشی راجع به تصمیم مهم مدیر جمهور آمریکا راجع به توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران نوشت که روز سیزدهم ژانویه جاری، تاریخ مهمی در مسیر توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران به شمار می رود.

به گزارش ایلنا، المیادین منشتر شدن گزارشی به بررسی شرایط کشور عزیزمان ایران در یک هفته گذشته و همچنین سیاست خارجی دولت «دونالد ترامپ» مدیر جمهوری آمریکا در قبال پایتخت کشور عزیزمان ایران به خاص توافق هسته ای پرداخت.

ترامپ برجام را نابود می‌کند؟

در ابتدای این گزارش، المیادین به نفوذ و قدرت از دست رفته آمریکا در کشور عزیزمان ایران بعد از سقوط شاه و تلاش ترامپ جهت بازگشت نفوذ واشنگتن به این کشور اشاره کرده و می نویسد: سیاست واشنگتن در قبال کشور عزیزمان ایران همچنان تحریم های شدید است تا جایی که این کشور به متحدان خود در اروپا نیز نسبت به اصلاح روابط با پایتخت کشور عزیزمان ایران حتی بعد از توافق هسته ای نیز هشدار می دهد و دست به ترساندن آنها می زند.

در بخشی از این گزارش راجع به توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران نیز آمده است: توجه ترامپ به کشور عزیزمان ایران در شرایط کنونی در دو زمینه خلاصه می شود: نخست در عدم تایید اجرای تعهدات کشور عزیزمان ایران در چارچوب برجام و دوم خروج یک جانبه از توافق هسته ای ایران. موضوعی که علی رغم بیانات «جوزف دانفورد» مدیر ستاد ارتش آمریکا است که گفته بود کشور عزیزمان ایران برجام را نقض نکرده است.

المیادین در گزارشی راجع به تصمیم مهم رئیس‌جمهور آمریکا راجع به توافق هسته‌ای کشور عزیزمان ایران نوشت که روز سیزدهم ژانویه جاری، تاریخ مهمی در مسیر توافق هسته‌ای

المیادین در ادامه می نویسد: یکی از اقدام های محتمل دولت ترامپ در پی فروکش کردن اعتراض های اخیر در کشور عزیزمان ایران می تواند اعمال سلسله تحریم های اقتصادی علیه این کشور یا برداشتن محدودیت اجرای تحریم های گذشته بر اساس برجام باشد که به معنای نابود کردن توافق هسته ای است.

بر این اساس روز سیزدهم ژانویه جاری، تاریخ مهمی در مسیر توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران به شمار می رود و مدیر جمهور آمریکا باید تصمیم خود را در زمینه تایید یا عدم تایید پایبندی کشور عزیزمان ایران به اجرای برجام اعلام و بر اساس قوانین آمریکا، آن را به کنگره این کشور تحویل دهد.

از سوی دیگر این احتمال نیز می رود که طرف های مخالف توافق هسته ای کشور عزیزمان ایران به مدیر جمهوری آمریکا جهت عدم تایید توافق فشار وارد کرده و از بازگشت ثروت های مصادره شده است کشور عزیزمان ایران به این کشور جلوگیری کنند.

ترامپ برجام را نابود می‌کند؟

واژه های کلیدی: ایران | توافق | آمریکا | دولت ترامپ | دونالد ترامپ | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz