افزایش دادن انقلاب مسئولان عبدالله انقلابی

افزایش دادن: انقلاب مسئولان عبدالله انقلابی ایران مجموعه فعالیت سپاه انصارالمهدی

گت بلاگز اخبار حوادث ۱۱سال انتظار جهت دزدی از سالخوردگان در پایتخت کشور عزیزمان ایران و مشهد

معاون مبارزه با دزدی های خاص پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری مجرم سابقه داری که بعد از تحمل ۱۱ سال حبس دوباره اقدام به دزدی کرده بود، خبر د

۱۱سال انتظار جهت دزدی از سالخوردگان در پایتخت کشور عزیزمان ایران و مشهد

۱۱سال انتظار جهت دزدی از سالخوردگان در پایتخت کشور عزیزمان ایران و مشهد

عبارات مهم : اداره

معاون مبارزه با دزدی های خاص پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری مجرم سابقه داری که بعد از تحمل ۱۱ سال حبس دوباره اقدام به دزدی کرده بود، خبر داد.

به گزارش ایسنا، در تاریخ ۲۹ اردیبهشت ماه امسال پیرمردی با مراجعه به کلانتری ۱۵۹ بی سیم به مأموران اعلام کرد که به وسیله راننده یک دستگاه ماشین پراید مشکی که خودش را مأمور پلیس معرفی کرده بود، مورد دزدی عابربانک و برداشت پول از حسابش قرار گرفته است که با تشکیل پرونده مقدماتی با عنوان دزدی تحت پوشش مأمور، پرونده جهت پیگیری در اختیار اداره پنجم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ قرار داده شد و مالباخته بعد از حضور در اداره پنجم پلیس آگاهی در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: به صورت پیاده در حال تردد بودم که یک ماشین پراید مشکی به من نزدیک شد و ناگهان راننده اش مرا صدا زد. این فرد ضمن معرفی خود به عنوان مأمور از من درخواست مدارک شناسایی کرد و سپس با گرفتن دو کارت عابربانک، با ترساندن و اجبار اقدام به دریافت رمز عابربانک هایم کرد و با طرح این ادعا که جهت تحویل مدارک باید به کلانتری مراجعه کنم از محل متواری شد ولی مدتی از دور شدن او نگذشته بود که با آمدن پیامک عابربانک متوجه برداشت مبلغ ۲۲ میلیون تومان از حساب های خود شدم.

با توجه به شیوه و شگرد دزدی ، کارآگاهان اداره پنجم پلیس آگاهی با صورت نگاری و بهره گیری از بانک اطلاعاتی مجرمان سابقه دار موفق به شناسایی یکی از مجرمان سابقه دار و حرفه ای مأمور نما به نام نظام . س ۴۰ ساله شدند که بارها به اتهام دزدی های تحت پوشش مأمور دستگیر و روانه زندان شده است هست، بررسی سوابق این متهم حکایت از آن داشت که وی آخرین بار در سال ۱۳۸۵ به اتهام دزدی تحت پوشش مأمور دستگیر و به ۱۱ سال زندان محکوم شده است و طی این مدت نیز در زندان حضور داشته ولی بعد از آزادی مجددا ارتکاب جرایم خود را از سر گرفته است .

۱۱سال انتظار جهت دزدی از سالخوردگان در پایتخت کشور عزیزمان ایران و مشهد

باشناسایی تصویر نظام . س به وسیله مالباخته ، کارآگاهان با بهره گیری از اطلاعات به دست آمده از این متهم سابقه دار و انجام کارها پلیسی اقدام به شناسایی مخفیگاه وی در شهرستان شهریار – منطقه ملارد کرده و در تاریخ ۱۳ خرداد ماه موفق به دستگیری نظام . س شدند .

متهم بعد از انتقال به اداره پنجم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ صراحتا به دزدی از مالباخته و همچنین انجام ده ها دزدی مشابه از افراد پیر و سالخورده در پایتخت کشور عزیزمان ایران و مشهد اعتراف کرد که در حال حاضر هماهنگی مورد نیاز جهت انجام تحقیقات از متهم در پلیس آگاهی شهرستان مشهد نیز انجام شده است تا بعد از تکمیل تحقیقات در پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ ، متهم در اختیار پلیس آگاهی شهرستان مشهد قرار گیرد .

معاون مبارزه با دزدی های خاص پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ از دستگیری مجرم سابقه داری که بعد از تحمل ۱۱ سال حبس دوباره اقدام به دزدی کرده بود، خبر د

براساس اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی پایتخت، سرهنگ کارآگاه داوود فرد، معاون مبارزه با دزدی های خاص پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ، با اعلام دستور انتشار بدون پوشش تصویر متهم گفت : در ادامه پیگیری به پرونده و با توجه به اعتراف صریح متهم به دهها فقره دزدی ، شناسایی تعدادی از شکات و مالباختگان و به منظور شناسایی دیگر جرایم ارتکابی متهم و همچنین سایر شکات و مالباختگان ، هماهنگی مورد نیاز با دادیار ارجاع دادسرای ناحیه ۳۴ پایتخت کشور عزیزمان ایران جهت انتشار بدون پوشش تصویر متهم انجام شده است هست، لذا از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصویر متهم شدند دعوت می شود تا جهت پیگیری شکایات خود به نشانی اداره پنجم پلیس آگاهی پایتخت کشور عزیزمان ایران بزرگ در خیابان وحدت اسلامی مراجعه کنند.

واژه های کلیدی: اداره | ایران | شناسایی | پلیس آگاهی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz