افزایش دادن انقلاب مسئولان عبدالله انقلابی

افزایش دادن: انقلاب مسئولان عبدالله انقلابی ایران مجموعه فعالیت سپاه انصارالمهدی

گت بلاگز اخبار حوادث دختر3ساله تبریزی را چه کسی ربوده است؟

عصر دوشنبه مردی هراسان در تماس با پلیس آگاهی تبریز از ربوده شدن دختر3ساله اش خبر داد.

دختر3ساله تبریزی را چه کسی ربوده است؟

عبارات مهم : ایران

عصر دوشنبه مردی هراسان در تماس با پلیس آگاهی تبریز از ربوده شدن دختر3ساله اش خبر داد.

ایران نوشت: او به مأموران گفت: «ساعت سه عصر «محدثه» با خواهر 12 ساله اش جهت خرید به مغازه ای نزدیک منزل مان رفته بودند که دو زن که یکی از آنها مانتویی صورتی به تن داشت به آنها نزدیک شدند. نفر اول حواس دختر بزرگم را پرت کرده و نفر دوم «محدثه» را با خود برده است.»

با اعلام گزارش این آدم ربایی، تیم تحقیق به محله «ایده لو»ی تبریز اعزام شدند و در نخستین گام جهت به دست آوردن سرنخی، دوربین های مداربسته محل را مورد بررسی قرار دادند. دربازبینی تصاویر، مأموران که همه آنچه خـــــــــواهر دختر گمشده تعریف کرده بود را مشاهده کردند و مشخص شد زن رباینده به همراه دختر سه ساله سوار پیکان سفیدرنگی از محل دور شده است است.

دختر3ساله تبریزی را چه کسی ربوده است؟

همین سرنخ کافی بود تا پلیس با ردگیری شماره پلاک خودرو، راننده را دستگیر کند. ولی این مرد در جلسه بازجویی ادعا کرد مسافرکش است و زن رباینده و کودک خردسال را نیز به عنوان مسافر سوار کرده و از آدم ربایی اطلاعی ندارد.

سرهنگ علی اسماعیل پور- معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی- به خبرنگار حوادث «ایران» گفت: با تحقیقات میدانی و بررسی دوربین های مداربسته، پیکان سفیدرنگی که رباینده با کودک 3 ساله با آن از محل دور شده است بود شناسایی شد. با اینکه راننده تاکنون منکر ارتباط با این آدم ربایی شده است ولی جهت تکمیل فرآیند تحقیق او را تحویل مراجع قضایی داده تا بررسی های بیشتری صورت گیرد. نیروهای پلیس همه تلاش ارزش را جهت پیدا کردن این دختر 3 ساله خواهند کرد و امیدواریم در کوتاه ترین وقت بتوانیم محدثه را پیدا کرده و خانواده اش را از نگرانی درآوریم.»

عصر دوشنبه مردی هراسان در تماس با پلیس آگاهی تبریز از ربوده شدن دختر3ساله اش خبر داد.

عمه محدثه نیز به خبرنگار «ایران» گفت: «پلیس موفق شد زنی را که با مانتوی صورتی برادرزاده 12 ساله ام را فریب داد و سرش را گرم کرد تا همدستش محدثه را برباید، دستگیر کند. البته آن زن هنوز منکر آدم ربایی شده است ولی تحقیقات از این زن ادامه دارد.»

واژه های کلیدی: ایران | دوربین | تحقیقات | آدم ربایی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz